Genel

Yakut Taşının Sağlığa Faydaları: Moda Ve Refahın Mükemmel Karışımı

Herkes kumpaslı egzersiz ve farkındalığın sağlık verimleri olduğunu öğrenir. Ancak yalnızca birkaçı yalnızca mücevher takmanın sağlıklı kalmanıza destekçi olabileceğini öğreniyor. Burada değerli taşlardan bahsediyoruz. Değerli taşların tıbbi emeller için kullanımı Orta Çağ’a kadar uzanmaktadır. Bazı taşların sağlık verimleri olsa da, bu yazıda özellikle yakut hakkında konuşacağız.

Değerli kırmızı renkli taşın öteki tüm değerli taşlardan daha fazla sağlık faydasına sahip olduğu söylenir. Kemikler, gözler ve kalp için bereketli olan güneş yakutu hakimiyet eder. Bir yüzük, kolye, küpeler vb.Dahil olmak üzere rastgele bir mücevher şeklinde bir yakut taşını basitçe gömebilirsiniz.

Mücevher tercihi seçiminize bağlı olsa da, bir yakutun bir halkaya gömülmesi öneri edilir. Bir halkaya gömüldüğünde, yakut, daha iyi besin dolaşımı, iyileşme ve bu yazıda yaşayacağımız öteki sağlık verimleri için öteki beden parçalarına süratli bir biçimde uygulanabilir.

Beğendiğiniz yüzük tasarımını ve yakut biçimini seçmek için yerel bir kuyumcuyu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca muhtelif almak için çevrimiçi göz atabilirsiniz. Çevrimiçi perakendeciler genellikle yerel mağazalardan daha fazla alternatif sunar. Misalin, çevrimiçi satıcı Leibish, değişik taşlar, biçimler, ebatlar ve tasarımlar için suratlarca alternatif sunar, böylece her zaman harikulade yüzüğünüzü bulursunuz.

Web sitesinde Leibish’in yüzüklerine bakarsanız, tarz ve modadan ödün vermek zorunda kalmamak için aralarından tercih yapabileceğiniz muhtelif alternatifler elde edersiniz. Şimdi yakutun refah doğrultusuna gelince, burada yakut taşı takmanın bazı yararları var.

Kan Dolaşımının Kolaylaştırıcısı

Ruby’nin kırmızı rengi kanı temsil eder. Yakut yüzük veya başka bir mücevher takmanın kan dolaşımını artırabileceğine inanılmaktadır. Astrolojiye göre, yakut omurgadaki temel çakra ile ilişkilidir ve bedene enerji vermeye destekçi olur. Pozitif enerji kan dolaşımında bir iyileşmeye yol açar.

Geliştirilmiş kan akışı sizi muhtelif sağlık meselelerinden de korur. Misalin, kan akışını doğaçlama marifeti sebebiyle ruby, adetin psikolojik ve fiziksel tesirlerini en aza indirmeye destekçi olur.

Kalbin için Bir Koruma

Uygun kan akışıyla, ruby de kalbiniz için bir kalkan olduğunu ispatlıyor. Sizi asitlik ve kolesterol gibi sağlık şartlarından korur ve kalp krizi gibi ehemmiyetli kardiyovasküler meselelere yol açar. Kalp hastalıklarının tehlikelerini en aza indirmek, ruby’nin en umut verici ve methiyeye değer sağlık bereketlerinden biridir.

Kalple alakalı rastgele bir meseleyle karşı karşıya kalırsanız, ruby’yi deneyin ve neticeleri kendiniz göreöğrenirsiniz. Asitliği en aza indirmek için yakut yüzüğünüzü 4-5 kere suya daldırmayı ve yemeklerden sonra içmeyi deneyebilirsiniz.

Kemik Güçlendirici

Astrolojide yakut doğrudan karaka ile ilişkilidir. Bu sebeple, kemikler üzerinde ehemmiyetli bir pozitif tesire sahip olduğu söylenir. Astrolojide Karaka cerrah anlamına kazanç. Astrolojideki bazı etmenleri hakimiyet eden bir seyyaredir. Ruby’nin kemiğin karaca ile ilişkisi, kemiklerin iyileşmesinin ehemmiyetli tesirinin sırrıdır.

Bu sebeple, osteoporoz gibi tıbbi vaziyetleri sizden uzak yakalayabilir. İster sık kemik ve eklem sızıları sürükleyen bir genç olun, ister düşük kemik yoğunluğuna sahip ihtiyarlayan bir fert olun, ruby bereketli olabilir.

Görme Doğaçlamacısı

Gözler alıngan uzuvlardır ve büyük özen gerektirir ve ruby onları katarakt gibi tıbbi vaziyetlerden gözetmeye destekçi olabilir. Kırmızı taşlar natürel bir auraya sahiptir ve görme marifetini geliştirmeye destekçi olabilir.

Benlik Hürmeti Güçlendirici

Ruby, benlik hürmetinizi artırmaya destekçi olmak için bedeninizdeki tüm negatif duyguları emebilir. Negatifliği uzaklaştırmak ve güveni pozitif güzergahta değiştirmek için duygusal zihin üzerinde çalışır. Bunun yapılmasının yollarından biri bedeninizdeki oksijen bakımından zengin kan hücrelerinin dolaşımıdır. Ruby uygun bir kan sirkülatörü olduğundan bedeninizdeki tüm toksik maddeleri uzaklaştırır ve pozitifliği artırır.

Sonuç

Sonuç

Yukarıda listelenen tüm sağlık verimlerinin yanı gizeme, ruby’nin cilt şartlarına, kurnazlığa ve bunalıma destekçi olduğu da söylenir. Bir yüzük, kolye, küpe veya öteki mücevherlere defineli bir yakut taktığınızda, iç aura’nızı iyileştirir ve bedeninizi genel refah için yatıştırır.

Çağlar süresince insanlığa bereketli olduğu ispatlanmış muazzam astrolojik eforlara sahip güçlü değerli taşlardan biridir. Bu sebeple, yazıda listelenen meselelerden rastgele birinden muzdaripseniz, bir yakut taşı satın almak yapabileceğiniz en iyi kararlardan biridir. Rastgele bir yerel veya çevrimiçi mağazaya gidin, tarz ihtiyaçlarınıza uygun biçimi, ebadı ve tasarımı seçin ve sağlık bereketlerinden faydalanın.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu