Seyahat

Stresli veya uykulu hissediyor musun? IŞIN Mineralleri ile Hayat Bul!

Kendinizi daha stresli hissediyorsanız ya da bu günlerde kendinizi hissetmiyorsanız, yalnız değilsiniz. Birçok insan, pandemi veya diğer koşullar nedeniyle kendilerini daha stresli ve tükenmiş buluyor.Bununla birlikte, varlık durumunuz yalnızca etrafınızda olup bitenlerden değil, aynı zamanda içinizde olup bitenlerden de etkilenir. Vücudumuzun nasıl hissettiği ve düzgün çalışıp çalışmadığı, nasıl hissettiğimiz üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Herkesin vücudunuzda 37 trilyon hücresi vardır ve her bir hücrenin amaçlanan amacını yerine getirmek için minerallere ihtiyacı vardır.İnsanlar vitamin ve mineral eksikliklerini telafi etmek için çok fazla hap alırlar, ancak çok fazla hap yutmak zor ve rahatsız edici olabilir. IŞIN Mineraller hücrelerin lazım ama su tadında bir ons bir sıvı içinde.tüm bu mineralleri elde etmenin yolunu yaratmış

Canlan

Come Alive, vücudunuzun mineralleri emme şeklini artırmaya yardımcı olmak için bitki bazlı elektrolitler ve mineral içecekler konusunda uzmanlaşmış bir marka olan BEAM Minerals’in sloganıdır.Günümüzde vitamin ve mineral eksiklikleri giderek yaygınlaşmaktadır. Şansınız, sizin veya tanıdığınız birinin bir alanda eksik olması. Bu özellikle içeride daha fazla zaman geçirdiğimiz için geçerlidir. Belki de diyetiniz değişti ve şimdi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu minerallerde eksiksiniz. Gerçek şu ki, üretim çiftçiliği nedeniyle, sadece yiyeceklerimizde yeterli miktarda mineral alamıyoruz.Besin kaynağımız minerallerden tükendi.

DESTEK üst ürünlerini iki:Elektroliz andMicro kontrol edin .

Bunlar hemen biyoyararlanabilen bitki bazlı ürünlerdir.Bu, vücudunuzun kendini yenilemesine yardımcı olmak için onları hemen kullanabileceği anlamına gelir. Tozların ve sıvıların çoğunun insan vücudunun sindirimi zordur, ancak bunlar bitki bazlı oldukları için sindirim sistemi üzerinde yumuşaktırlar.

Elektroliz

Electrolyze™ your, vücudunuzun hemen kullanabileceği %100 biyoyararlanımlı bir elektrolit ikmalidir.Electrolyze™ offers hücresel beslenme ve vücuttaki elektrolitlerin yenilenmesi için maksimum destek sunar. Eşsiz iyonize sıvı formatıyla Electrolyze™ provides, vücut tarafından hemen kullanılabilen %100 biyoyararlanımlı elektrolitler ve eser mineraller sağlar.

Elektroliz, eski ayrışmış tatlı su bitkilerinin doğal olarak oluşan bir sonucu olan fulvik komplekslerden yapılır.Fulvik kompleksler, besinlerin hücrelere taşınmasında, biyo-atık ve toksinlerin hücrelerden dışarı taşınmasında önemli rol oynayan flavonoidlerdir. Fulvik komplekslerin metabolizmayı doğal olarak arttırdığı ve mükemmel bağışıklık sistemi desteği sağladığı da bilinmektedir.

Elektroliz, bir fincan çaya benzer hoş bir altın tonuna sahiptir, ancak lezzet şaşırtıcı derecede hafif ve tatsızdır.

Mikro-BOOST

Micro-BOOST™ cellular tüm hücresel sistem için tam spektrumlu mikro besin ve bitki besin desteği sağlar.Micro-BOOST ™ ️ %100 biyoyararlanımlıdır ve vücut tarafından hemen kullanılabilen doğal olarak oluşan mikro besinler, eser elementler, bitki besinleri, amino asitler ve bazı B vitaminleri sağlar.

Micro-BOOST™️, eski, çürümüş, tatlı su bitkilerinin doğal olarak oluşan bir sonucu olan hümik komplekslerden yapılır.Hümik kompleksler mikro besinlerde yüksektir ve antioksidan güç merkezleridir! Ağır metallerle bağlanırlar ve serbest radikalleri ve biyo-atıkları toplarlar, bu istenmeyen elementleri vücuttan taşıyarak önemli detoksifikasyon desteği sağlarlar.

Micro-BOOST™️, bir fincan kahve veya koyu çay gibi derin ve zengin bir renk tonuna sahiptir.

BothElectrolyze andMicro-BOOST hafif ve hoş bir tadı var.

Işın Minerallerini kendiniz denemek istiyorsanız, web sitelerinde kontrol edin – www.beamminerals.com


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu