Genel

Qappy Wellbeing Box İncelemesi-Kutuda Mutluluk

Koronavirüs pandemisinin birçok insanın fiziksel sağlığı üzerinde büyük etkisi olmuştur. Ancak duygusal refahımız ve zihinsel sağlığımız da büyük bir darbe aldı. Akıl sağlığı yardım kuruluşu Mınd tarafından yapılan bir anketten yapılan araştırmaya göre, sorguladıkları kişilerin üçte birinden fazlası akıl sağlıklarının Mart 2020’den bu yana kötüleştiğini söyledi.Desteğe ihtiyacımız var.

Qappy, ihtiyacımız olan yardımı sunmak için burada olan yeni bir bilim destekli refah kutusudur.Amacı, refahımızı beslemek ve zenginleştirmek için sağlıklı yeni alışkanlıklar geliştirme sürecinde bize yardımcı olmaktır; isterseniz kendimizi yeniden inşa etmek. Ve ben, ilk olarak, hazırlıktan daha fazlasıyım!

Bu yüzden, Qappy wellbeing kutusunu açarken benimle gel:

Qappy Nedir?

Daha önce de belirttiğim gibi, Qappy aslında farkındalığa yardımcı olacak birçok harika ürün ve aktiviteyle dolu bir sağlıklı yaşam kutusudur. Temel anlamda bu kadar.Alaycılar, herkesin bazı rastgele eşyaları bir araya getirip bir sağlık kutusu olarak etiketleyebileceğini iddia edebilir. Ancak Qappy’nin farklı olduğu yer burası, çünkü bu kutu önde gelen bir psikolog olan Dr. Alyson Smith’in (yetişkin ruh sağlığı konusunda uzmanlaşmış ve aynı zamanda yoga ve farkındalık öğretmeni olarak çalışan bir danışman klinik psikolog) desteğiyle geliştirildi. Bu p kutusu büyük inanılırlık; bunu gösteren ne var ne yok satılıp bizi layık, o kadar çalışır.Kutudaki her öğe, alıcıya fayda sağlamak için özenle seçilmiştir. İster zihniyette bir değişiklik geliştirmek, ister ekransız etkinlikleri teşvik etmek veya sağlıklı yaşam araç setinize eklenebilecek yeni uygulamalar tanıtmak olsun, Qappy kutusunun her bir parçasının araştırıldığını ve bilimsel olarak desteklendiğini söylemek güvenlidir.

Qappy Bana Nasıl Yardım Edecek?

Kişisel bir bakış açısından, öncelik vermenin ne kadar zor olduğunu biliyorum myself.It benmerkezci hissediyor. Ancak, benim alt-sık listesi için kendimi iterek tükenmişlik olur. Bunun olduğunu hissedebiliyorum ve şükürler olsun ki işaretleri tanımayı ve genellikle buna göre hareket etmeyi öğrendim.Ama bu bana doğal gelmiyor; Bana yardım etmek için yönlendirmeye ve yönlendirilmiş eylemlere veya düşüncelere ihtiyacım var. Qappy’nin sağladığı şey budur. Otorite rolünü üstleniyor, sorumluluğu kendi elinizden alıyor, çünkü kabul edelim ki öz bakım faaliyetleri planlamadan düşünecek kadar çok şeyimiz var, değil mi?

Her şeyden çok, Qappy sizi mutluluk, neşe, öz bakım ve odaklanma getirmeye yardımcı olacak çok çeşitli farklı sağlık tekniklerine maruz bırakarak ufkunuzu genişletmekle ilgilidir. Belki de kendinizi tam olarak hissetmiyorsanız, her iki ucunda da mum yakıyorsanız, uzun saatler çalışıyorsanız, kendinizi ve ihtiyaçlarınızı görmezden geliyorsanız, pandeminin zihinsel gerginliğinden muzdaripseniz veya genel olarak biraz yardıma ihtiyacınız varsa, o zaman Qappy tam size göre.

Qappy’de önerilenler gibi bu refah faaliyetlerini ne kadar çok yaparsak, daha iyi, daha olumlu alışkanlıklar kurmaya başlayabiliriz.Ve birey olarak kim olduğumuzun daha fazla farkına varmamızı sağlayan, otomatik pilottan daha mutlu, daha mutlu bir varoluşa geçmemizi sağlayan bu alışkanlıklardır.

Tipik Bir Qappy Kutusunda Ne Var?

Her Qappy kutusunun farklı bir teması vardır; bazı örnekler arasında Düşünceli Yaşamak, Uyumak ve Dinlenmek ve Doğa ile Bağlantı Kurmak sayılabilir.Yaşayan Mindfully kutusu geldi ve aşağıdaki öğeleri içeriyordu:

  • Zen Garden craft kit-Bir kum torbası, 7 taş, mini tırmık, bir bahçe tabanı, güzel bir bitki mumu, bahçenin nasıl inşa edileceğine dair talimatlar ve bahçeyi farkındalığı teşvik etmek için bir araç olarak kullanmanız için önerilen aktiviteler, sakinlik duyguları ve bu Zen hissini yaratmanıza yardımcı olmak için.
  • Ankraj Sabunu Oyma seti-Bir lavanta ve biberiye sabunu çubuğu, bir oyma aleti, bir ankraj şablonu, güzel bir ahşap sabunluk ve talimatlar dahildir.
  • Atıştırmalıklar – 2 paket atıştırmalık: 1 x bitter çikolata ve 1 kurutulmuş mango.
  • Çay-5 biyobozunur piramit Yasemin Şafak yeşil çay poşetleri sevimli bir kutu.
  • Sanat etkinliği-Bir paket boyama kalemi, bir sayfa düz A4 kağıt ve dikkatli bir boyama etkinliği gerçekleştirme talimatları.
  • Mutlu Bingo-Her karenin kendinize bir ödül olduğu Bingo etkinlik sayfası. Bir örnek şöyle olabilir:’ Oturun ve 5 dakika boyunca bir mum titremesini gözlemleyin ‘veya’ Mümkün olduğunca uzun süre bir parça çikolatanın tadını çıkarın ‘ (çikolata dahil).
  • Wise Bites reflection cards-Yardım etmek için arkadaşlarınızla veya ailenizle yüksek sesle okunacak 10 kartlık bir paket discussion.As bir buzkıran konuşma başlatıcısı, her kart iki soru içerir. Örnek: ‘Sizi her zaman gülümseten bir ses nedir?'(Cevabım, ilgileniyorsanız, sabahın erken saatlerinde birdsong.
  • Çevrimiçi içerik – meditasyonlar, çalma listeleri, adım adım videolar, podcast’ler, makaleler dahil.

Qappy kutusuna gelen her şeyi sevdim, ama özellikle 11 yaşındaki kızımla birlikte Zen bahçesi’ni yaratmaktan zevk aldım, şimdi kendi başına olduğunu iddia etti ve dikkatli sanat aktivitesini yaptı – Her zaman sanatsal olan her şeyi sevdim, ama çoğu zaman kendime zaman ayırmama izin verme.Bu bana ihtiyacım olan yetkiyi verdi.

Bir Qappy Kutusu Bana Ne Kadara Mal Olacak?

Gidebileceğiniz 3 farklı Qappy kutusu seviyesi vardır:

Değer (£12) – Bu, içeriğe (videolar, podcast’ler, Spotify çalma listeleri, makaleler vb.) Tam erişim sağlar.), birkaç ikram (atıştırmalık, çay, mum vb.) ve 1 mini zanaat (genellikle renklendirme gibi bir şey)

Klasik (£29) – Bu seçenek, Değer kutusuyla elde ettiğiniz her şeyi içerir, ancak daha fazla muamele ile ve zanaat tam boyutlu bir sürüme yükseltilir (örneğin kendi Zen bahçenizi yapın)

Premium (£39) – Klasik kutu ile elde ettiğiniz her şeyi içerir, ancak ek olarak 1 yerine 3 tam boyutlu el sanatları elde edersiniz.

Bu fiyatların hepsi tek seferlik fiyatlardır.Düzenli bir sağlık artışı istediğinize karar verirseniz, her iki ayda bir, her kutu için £10, £26 veya £35 indirimli bir fiyat karşılığında bir kutu almak için kaydolabilirsiniz. Gönderim de ücretsizdir (gönderim fiyata dahil olduğunda her zaman takdir ediyorum), bu nedenle check-out yaptığınızda sürpriz olmaz ve şu anda 12 farklı temalı Qappy kutusu mevcuttur.

Ne Düşünüyorsun?

Açıkçası, çok beğendim.Konsepte, etkinliklere, çeşitliliğe ve duygulara tapıyorum. Hem sevdiğiniz biri için hem de çoğunlukla kendinize bir hediye için harika bir hediye olacak muhteşem, iyi düşünülmüş bir kutu.Çünkü evet, bunu kendinize vermek, kendinize değer verdiğiniz bir ifadedir. Zaman ayırmaya değersin. Bakılacak kadar değerlisin.

Kişisel olarak sana biraz zaman ayırmanın harika olduğunu düşünüyorum.Yani, kendimiz için zaman ayırmanın bir hoşgörü olduğunu hissetmemiz bizim için çok yaygındır. Bildiğimden eminim. Rahatlamak ve sadece şu anda olmak için mücadele ediyorum, çünkü kafam sürekli yarışıyor, işlerin ne yapması gerektiğini, o gece çay için ne yapmam gerektiğini, henüz cevaplamadığım e-postaları planlıyor.Ve kendim için bir şeyler yapma fikri çok hoşgörülü görünüyor. Ama Qappy’nin burada olması beni zaman ayırmaya zorladı, ki bu tam ihtiyacım olan şeydi.

Bu kutu size sizin için bir şeyler yapma izni verir, aslında onu olumlu bir şekilde teşvik eder.Ve bize çeşitli faaliyetlerde rehberlik ederek, yön, amaç ve eğer isterseniz, bunu yapmak için bir geçiş sağlar. Tekrar okuduğunuzda, oturup renklendirmek için izne ihtiyacımız varmış gibi çılgınca geliyor ama sanırım var. Bu gün ve yaşta hepimiz bir şey ya da başka bir şey için izin istiyoruz, değil mi!?!

Qappy hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sağlıklı yaşam yolculuğunuzda size yardımcı olabileceğini düşünüp düşünmediğinizi öğrenmek istiyorsanız, daha fazla ayrıntı için web sitelerine gidin.

* inceleme için hediye edilen ürün


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu