Genel

Medyum Yorumları ve Redun İlmi


Çok özel bir tarihe sahip olan ve tüm kültürlere damgasını vurmuş olan Redun ilmi Hz. Bu bilim hem Doğu kültürlerinde hem de farklı Batılı isimlerde bulunur ve psişiklerin ruh yaratmak için kullandığı temel uygulamalardan biri olarak bilinir. Vefk medyumları çalıştırılırken işe çok fazla bilgi katmak gerekir. Redun ilminden özellikle bireysel insan enerjilerini içeren manevi çalışmalarda ve ateş ve evlilik gibi etkiler üreten İslam fıkhında kullanılması zorunludur. Ali Gülses’in eğitiminde öğrendiği bu ilim Mısır’da başlamış, birçok ülkede devam etmiş ve İslam hukukunda kullanılmaya başlanmış olsa da okullarda da oldukça önemlidir.

Sırları tam olarak anlaşılamayan ledün biliminde Medyum Ali Hoca gibi isimlerle başarılı çalışmalara şahit olabilirsiniz. Bu bilim tek başına bile iddia ettiği etkileri üretmeye yetebilmekte, ruh hali ve diğer çalışmalarla birleştirildiğinde çok farklı haller alabilmektedir. Medyum Ali Gürses, bu bilginin çoğu güven araştırması için gerekli olduğunu söylüyor. Bazı kaynakların yaşanmış olaylardan öğrendiklerini söylediği Redun’un bilimi, yıldızname gibi medyanın insan enerjisini okumasını sağlamak için de kullanılmış ve araştırmalar buna göre yanıt vermiştir.

Medyum yorumları psişik karıncanın çalışma prensiplerinden biri olan bu enerjiyi okumak, ledun bilimi olmadan mümkün olmazdı. Ledün’ün bilimsel sırlarının ne kadar derin olduğunu hayal bile edemiyorum. Hemen her kültürde çok ketum ve bir hazine gibi saklı olması bu bilimi kamuoyunun gözünde çok farklı bir yere koyuyor. Bu bilimlere aşina olanlar bir süredir usta olarak kabul edildi, ancak bu alanda ileri düzeyde bilgiye sahip medyumlar da bugün yetkin olarak kabul ediliyor. Medyum Ali Gülses gibi isimler, Redun bilgisi sayesinde sadece Türkiye’de değil, dünyanın çeşitli ülkelerinde de ilgi görüyor. Ledün büyüleyici çünkü karmaşık ve tecrübesiz bir bilim. Sırları hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak doğru ortamların büyük bir etkisi olduğu açık. Medyum Ali Hoca sohbet, sıcaklık, beslenme, şans, ikna gibi konulara olan bağlılığıyla tanınır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu