Genel

Farklı Ve Göz Alıcı Bir Görünüm Denemek İstiyorsanız 4 Sıradışı Güzellik İpucu

Güzellik endüstrisi farklı amaçlar için ürünlerle doludur ve hepsine sahip olmak neredeyse imkansızdır ve bazen kendimizi doğaçlama yapmamız gereken bir durumda buluruz. Bu, her zaman zamanla mücadele eden ve kıyafet eksikliği, dağınık saç kesimi, eksik olan veya satın almayı unuttukları bir ürün gibi tipik sorunlarla mücadele eden kadınlar için tamamen normal bir durumdur.Bununla birlikte, bu durumların hiçbiri aşılmaz değildir, bu yüzden sizi kesinlikle inanılmaz gösterecek tamamen olağanüstü, hayat kurtarıcı güzellik ipuçları.

1. Ekstra Uzun Kirpikler

Maskaranızın bir katını uygulamak her zaman istediğiniz uzunluğu ve hacmi vermeyecektir ve her zaman bu ekstra göz alıcı sahte kirpikleri koymak istediğimizden değil. Bununla birlikte, kirpiklerinizi birkaç saniye içinde ve sadece pamuklu bir top kullanarak göz alıcı ve dramatik görünmesini sağlayacak inanılmaz bir hack.Kirpiklerinize bir kat maskara uygulayın, ardından pamuk liflerinin bir kısmını fırçaya aktarmak için pamuk topundaki ayrı bir kaş veya kirpik fırçasına hafifçe vurun, ardından kirpiklerinize hafifçe uygulayın, böylece bazı pamuk lifleri taze maskara kaplamasına yapışır. Elde etmek istediğiniz etkiye bağlı olarak, istediğiniz kadar kat uygulayabilirsiniz.

2. Peruklular

Peruklar saç kesiminizle başa çıkmanın şık bir yoludur.Doğal saçınızı şekillendirmek imkansız olduğunda veya onu etkileyen bir rahatsızlıktan muzdarip olduğunuzda, peruklar doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir. Piyasada her biri kendi stili, rengi ve fiyatı olan birçok farklı peruk türü vardır. Peruklar doğal veya sentetik saçlardan yapılabilir, bu nedenle görünümleri değişir. Bloglar ve peruk incelemeleri doğru seçimi yapmakta çok yardımcı olabilir. Bu yararlı incelemelerden biri şu adreste mevcuttur wigreports.com/best-long-blonde-wigs uzun, sarışın peruklarla ilgili kullanıcı yorumlarını okuyabileceğiniz yer.Endişelenmeniz gereken tek şey, peruğun kafanıza güvenli bir şekilde oturması ve doğal görünmesidir. Peruklar, örgüler gibi koruyucu saç stilleri giyen kızlar için idealdir. Her durumda, peruklar kısa sürede sizi kurtarabilir çünkü mükemmel saç kesimleri yapabilirler.

3. Kapatıcı Olarak Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj sadece ruj olarak değil, çeşitli şekillerde de kullanılabilir. Koyu halkalar ve göz torbaları ile uğraşıyorsanız, kırmızı ruj kontrast oluşturacak ve böylece dairelerin koyu rengi ortadan kalkacaktır.Gözlerinizin altına kırmızı veya turuncu ruj sürün, kapatıcı fırçayla hafifçe vurun, karıştırın ve en sevdiğiniz kapatıcıyla doldurun. Süreç saçma görünebilir ve bir palyaço gibi görünebilirsiniz, ancak sonuç muhteşem olacaktır. Ayrıca, kırmızı rujunuzu kremsi bir allık olarak kullanabilirsiniz, bu da son zamanlarda bir makyaj trendi gibi görünüyor. Bu renk, düzgün bir şekilde harmanlandığında size rüya gibi ve nemli bir görünüm verecektir.

4. Eyeliner Kanadı

Çoğu kız, mükemmel bir eyeliner kanadı çıkarmaya çalıştıklarında acı çeker, çünkü asla aynı görünmezler.Hem yumuşak hem de sert farklı fırçalar denemiş olabilirsiniz, ancak yardımcı olmadı. Bununla birlikte, mükemmel göz kalemi kanadını oluşturmak için çevrenizden çeşitli öğeleri kullanabilirsiniz. Bu listedeki ilk araç bir kaşıktır. Bir kaşığın yuvarlak kısmı ile kanadı ve gözünüzün üstünde güzel bir çizgi yapın. Mükemmel bir kapak kıvrımı yapmak için bir kaşık da kullanılabilir. Koyu tonları bir kaşığın üst kenarı ile göz kapaklarınızın üst kısmına uygulayın. Bant, mükemmel bir göz kalemi kanadı oluşturmak için listedeki bir sonraki öğedir. Mükemmel şekli oluşturmak için bandı eyelinerinize uygulayın ve gerisi tarihtir. Cımbız, bu kısa göz kalemi aracındaki son fakat en az olmayan araçtır. Cımbızın üst ucuna göz kalemi uygulayın, kapağınızın köşesine yerleştirin ve gerisini doldurun.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve mükemmel sonuçlar verebilecek birçok güzellik hackleri var. Güzellik, son derece pahalı ürünler satın almak değil, zaten sahip olduklarınızdan en iyisini yapmakla ilgilidir.Genel olarak, amaç sizin için en uygun olanı bulmaktır ve sonuç önemli olan şeydir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu