Genel

Eviniz İçin Refahınızı Artıracak 4 Satın Alma

Sağlıklı, dinlendirici ve esin verici bir etrafta yaşamak, refahınız için kritik ehemmiyete sahiptir. Kendinizi en iyi sezdiğiniz bir civar planlamak için, konutunuz için bir şeyler seçerken şuurlu satın alma kararları vermeniz gerekecektir.

Somut, uzun vadeli değeri olan ve işlevselliği estetikle birleştiren ürünler her zaman yatırıma değer.

İşte konutunuz için refahınızı artıracak dört satın alma.

1. Kapalı Nebatlar

Houseplants rastgele bir konuta müthiş bir ektir. Refahınız üzerindeki tesirleri görsel sürükleyiciliğinin çok ötesine geçer. İç mekan nebatları olan bir oda olmanın eşsiz bir biçimde canlandırıcı bir yanı var. Ve bu yalnızca bir yanılsama değil. Nebatlar oksijeni özgür vazgeçer ve içeride kalan karbondioksit ve öbür hasarlı zehirli maddeleri emer. Böylece, bir odadaki havayı taze ve sağlıklı tutabilirler.

Dekorasyon yaşam alanları ile succulents ve öbür güç-to-öldürmek nebatlar şiddetli bir şekilde artırmak ruh hali ve iyi olma.

2. Hava Arınıcı

İç mekan nebatları konutunuzdaki havayı tazeleyebilse de, yapabilecekleri çok şey var. Reel şu ki, iç hava niteliği harika değil. Büyük bir şehir merkezinde yaşıyorsanız, konutunuzdaki hava niteliği muhtemelen sıhhatiniz için korkunçtur.

Konut paklik ürünleri ve inşaat malzemeleri de havada toksik bileşikler sarihe çıkarır. Uzak bir bölgede yaşıyor olsanız dahi, bakteri, küf, mantar, virüs ve polen gibi havadaki alerjenler hakkında kaygılanmanız gerekir.

Konutunuzdaki hava niteliğini iyileştirmek sıhhatiniz ve esenliğiniz için hayati ehemmiyet taşır, bu sebeple bir hava arınıcı satın almayı düşünün. Skye hava arınıcı, her türlü hasarlı partiküle karşı maksimum koruma sağlar.

3. Küvet

Bir Hayli çağdaş dairede küvet barındırmayan minik banyolar vardır. Bu uğursuz bir vaziyettir zira çok rakamda çalışma banyo yapmanın bir hayli fiziksel ve zekasal yararı olduğunu ispatlamıştır. Duşlar pratik ve yararlı olmasına karşın, duş almak ılık suda ıslanma neşesiyle kıyaslanamaz.

Bilim adamları, sıcak bir banyonun ağrı ve stresi eksiltebileceğini, adalelerin rahatlamasına takviyeci olabileceğini, dolaşımı iyileştirebileceğini ve endorfin salınımını teşvik edebileceğini söylüyor.

Konutta küvete ulaşım, zekasal ve vücutsal gerginliği gidermek için günlük fırsatlar sağlayabilir. Banyonuz sağlık barınağınız olabilir. Kuşkusuz, küvet asla pişman olmayacağınız cinsten bir satın almadır.

4. Spor Ekipmanları

Refahınızı artırabilecek şeylere baktığınızda, fiziksel etkinlik her zaman ortaya çıkar. Ve haklı olarak çok. Egzersizin fiziksel ve zekasal sağlık üzerindeki tesirleri muazzamdır. Bununla beraber, bir hayli insan kumpaslı egzersiz yapmak için motivasyon bulamıyor. Uzun bir günün sonunda spor salonuna gitmek olanaksız bir misyon gibi görünebilir.

Ve geliştirmek için bir fitness rutin sopa tesirli bir biçimde konutta jimnastik aleti var. Finansal veya alan sınırlamaları sebebiyle herkes bir konut spor salonunu karşılayamasa da, birkaç ucuz ürün başlangıç için yeterli olabilir.

En hoşlandığınız fitness etkinliğine bağlı olarak, bir yoga matına, direnç bantlarına, egzersiz tezgahına, uslu bisiklete, temel koşu bandına veya eliptik bir cihaza gereksiniminiz olabilir.

Paranızı sadece yaşam niteliğinize katkıda bulunabilecek şeylere yatırın. Bugün sıhhatinizi iyileştirmek için nereden başlayacağınızı ve nereden başlayacağınızı öğrenmiyorsanız yukarıyadaki ipuçlarını kullanın.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu