Genel

En iyi gelinlik seçimi için 8 ipucu

Mükemmel bir gelinlik, bir düğüne katıldığından beri her kadının hayalidir. Bir erkek fatma ya da geleneksel bir kız olmanız farketmez, düğününüzden önce gelinliğiniz çok önemlidir.Moda ile ilgilenmeyebilirsiniz, ancak bir gelinlik giyimden çok daha fazlasıdır. Onu giydiğinizde, sevgi ve sorumluluk duyguları uyandırır.

Bir gelinlik seçmek zor bir iştir.Size yardımlarını ve tavsiyelerini sunmak isteyen birçok insan olacak ve bunların çoğunluğu iyi niyetli olsa da, nihai kararı vermek size kalmış. Bu karar içsel benliğinizi yansıtmalıdır; Elbiseniz, yaşamı değiştiren bir karar olacağından, kim olmak istediğinizin temsilcisi olmalıdır.

En iyi gelinliği seçmenize yardımcı olmak için, şüphelerinizin çoğunu netleştirmenize yardımcı olacak 10 ipucumuz var. O yüzden başlayalım.

Ön Araştırma İle Başlayın

Bu, hayatınızdaki herhangi bir önemli karar için geçerlidir.Bir satın alma kararı vermek istiyorsanız, kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Bu, size hitap eden geniş kalıpları belirlemenize yardımcı olacaktır. Gelinlikler söz konusu olduğunda, onları çeşitli yerlerden alabilirsiniz.

İnstagram ve Pinterest bu konuda mükemmel sosyal medyadır ve oradaki fikirler oldukça görsel olduğundan, tasarımları metinsel içerikten çok daha iyi ilişkilendirebilir ve takdir edebilirsiniz.Bunun yanı sıra, temel araştırmalar için geleneksel fikirler arasında bir mağazaya gidip en son tasarımları aramanın yanı sıra o gelin dergisine bakmak da yer alıyor.

Sakın Sert davranma

Bir ön araştırma yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk şey, karar vermediğinize karar vermektir.Evet, sizden belirli bir stile veya tasarıma takılmamanızı istiyoruz. Elbette, araştırmanıza dayanarak size göre neyin güzel olduğunu belirlemekten çekinmeyin, ancak katı olmayın.

Bunun birkaç nedeni var this.To başlayın, Pinterest’te çekici görünen şey gerçek hayatta çekici görünmeyebilir. Dürüst olmak gerekirse, aydınlatma ve fotoğrafçılığa harcanan para miktarı nedeniyle her şey çevrimiçi olarak iyi görünüyor. İkincisi, popüler olan sizin için uygun olmayabilir. Gelinliklerin moda trendleriyle ilgili değil, bireyle ilgili olduğunu unutmayın. Üçüncüsü, her zaman dikkat edilmesi gereken bütçe vardır.

İçindeki Sesi Dinle

Renkleri sever misin? Gelinlerin neden beyaz giydiğini hep merak etmiş miydin?Aslında, gelinlerin küçük bir yüzdesi düğün günlerinde renkli elbiseler giyerler.

Beyazın sizi asla adil bir şekilde yansıtamayacağını düşünüyorsanız, bağırsaklarınızı dinlemekten ve doğru hissettiren şeyi yapmaktan korkmayın.

Boyutlandırmaya Dikkat Edin

Gelin boyutlandırma büyük bir anlaşmadır.Her zaman en iyi çıkarlarınızı gözeten ve kararını gözlerinizi bağlayabileceğiniz birini yanınıza aldığınızdan emin olun.

Elbise bedeninizi kilo verme niyetiyle planlamayın. Elbisenizi biraz daha büyük tutmak her zaman mantıklıdır, çünkü incelirseniz her zaman düzeltilebilir.Ama ya kilo veremiyorsanız? Düğün gününde istediğin son şey huzursuz olmak ve görünmek.

İlginç ol

Zamanı gelmiş bazı fikirler var.Hiç şüphe yok ki kamuflaj gelinlikleri var. Kamuflaj gelinlikleri söz konusu olduğunda david’in gelinliği hiç de zor değil.

Bu elbiseler, başkalarını gölgede bıraktığınızdan emin olmak için mükemmel miktarda tuhaflığa sahiptir, ancak aynı zamanda tamamen kapalı değildir track.In aslında, çeşitli renklerde gelirler, bu da onları nedimeler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Hep Beraber Uyuyor Gibi

Tamam, boyuttan bahsetmiyoruz. again.By bu, gelinliğinizin düğünün genel temasını tamamlaması gerektiğini kastediyoruz. Ailenizin arka bahçesinde küçük bir düğün mü yapıyorsunuz yoksa çok sayıda misafirin olduğu büyük bir ziyafet mi var?

Gelinliğin ön planda olması gerekiyordu ama yersiz olduğunu söylemek yanlış olmaz. Damadın giydikleriyle de uyumlu olmalı. Tabii ki, bir erkeğin düğün kıyafeti söz konusu olduğunda seçenekler sınırlıdır, ancak son dakika sürprizlerinden kaçınmak için ne giydiği konusunda bir erkekle konuşursanız her zaman yararlıdır.

Alışverişinizi Planlayın

Alışveriş eylemi yukarıdakilerin hepsi kadar önemlidir steps.In aslında, kararınızı verme veya bozma potansiyeline sahiptir. Gelinliğiniz için elbise alışverişine gittiğiniz gün(ler) de sakin ve mantıklı kalmanızı sağlamak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

İlk olarak, bunu bir günlük bir ilişki haline getirme.Mükemmel elbiseyi aramak için en az birkaç gün harcayın. İkincisi, o günlerde dikkat dağıtıcı (işten, sevgiden veya aileden olsun) olmadığından emin olun. Üçüncüsü, bu harika bir ipucu, hafta içi alışveriş yapın çünkü mağazalar daha az kalabalık olacak ve personel size hak ettiğiniz ilgiyi gösterebilecek.

Çevrimiçi Alışverişe Bakın

Evet, henüz ana akım bir fikir olmayan bir şey önerdiğimizi biliyoruz, ancak bunu göz önünde bulundurun.Her gelin, şehirdeki en iyi butiklerde alışveriş yapmak için gereken büyük bütçeye sahip değildir. En küçükleri bile fahiş ücretler alıyor.

Online alışveriş, Çin’den satın alabileceğiniz gibi paradan tasarruf etmenizi sağlar. Dikkat etmeniz gereken tek şey boyut ve iade politikasıdır ve gitmeye hazırsınız.

Günün sonunda, sizi mutlu eden bir karar olması gerektiğini unutmayın.Annenize veya büyükannenize geri dönmek ve tavsiyelerini almak zaman zaman son derece faydalı olabilir. Deneyim, dedikleri gibi, tüm farkı yaratabilir.


İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu