Genel

Dolandırıcı Medyumlar


Elbette, medyumlar sürekli arayan ve başarısız onların büyü ile yardımcı bilinen yapılsa kadar terfi olmaz düşünüyorum. En iyi ortamlar onların hızını ve süresini ölçmek nedeni budur. Biz de bu konular üzerinde çalışıyoruz. Biz bu bilgileri sizinle paylaşmak ve size doğru insanı görüşme fırsatı verecektir. En iyi medyum diye bilinen

Dolandırıcı medyumlar ile birlikte ve aşağıdaki çalışmak çalıştıkları gibi ünlü hale gelmiştir büyü paylaşır. Her şeyden önce, bu ortamlar daha geniş bilginin insan olduğunu biliyoruz. Yaş açısından diğer medyalara göre daha yaşlı ve olgun olduğu tespit edilmiştir. Genellikle sizinle onlar aracılığıyla konuşan bir asistanları vardır. Bu bilgiyi aldım ve paylaşmak istiyorum. Bunları sizinle paylaşacak iyi bir öğretmen bulacağınızı umuyoruz.

Efekt büyüleri

Daha önce uygulanan büyülerin tutamayacağı efekt büyüsünü paylaşın. Dört yıllık bilgi birikimi ile mümkün olan en kısa büyüleri, en etkili büyüleri ve nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bu büyülerin nasıl ve neden oluşturulduğuna bakalım.

Asur Büyüsü

Asur Büyüsü söz konusu olduğunda, birçok medyum bu büyüden etkilenmiştir. Büyünün temeli, bir insanı etkilemek, yönlendirmek, algısını yakalamak ve kontrol etmektir. Suriye büyüsü büyüleri 10 kat daha etkilidir. Bu yüzden bazı öğretmenler sihir işe yaramadığında bu kara sanatları kullanırlar. Suriye büyüsü son derece zor bir büyü türüdür ve dikkatli uygulama gerektirir. Medyum umut pak dolandırıcı medyumlar arasında bunu iddia edenlerden biridir.

 İnançlara ve yaşam deneyimlerine göre, Suriye büyüsünden etkilenenler belalardan ve felaketlerden kaçamazlar. Büyülerin tam potansiyellerini gerçekleştirmeden önce kırılmaları gerektiği bilinmektedir. Aksi takdirde, kalıcı manevi hasar kalacaktır. Ne yazık ki, bu tür büyücülerin nefret ve kinle dolu oldukları bilinmektedir. Çünkü genel olarak biri tarafından incitilen kişi ancak bu kadar kin ve nefreti içinde barındırabilir.

 Bu nedenle Süryanice büyülerin kendi isimleriyle etkili ve hızlı büyüler olduğu kanıtlanmıştır. Bazen insan sevdiklerini kaybeder. Sevgilisinden ayrılıp eşinden ayrılanlar bu büyülerden birinin sahibidir, açılış büyüsü. Bu büyü en az Suriyeli kadar etkilidir.

Kayıp Kişi Arama

 Kayıp Kişi Arama Magic adından da anlaşılacağı gibi kayıp, kayıp, ayrılmış ve kayıp kişileri aramak için yapılan sihirli bir işlemdir. Psişe ve psişe üzerinde kullanılan bu büyüde karşı tarafa yapılan baskının şekli bir illüzyondur. Gidenlerin kalplerini çağırın ve onları gidenlere geri getirin.

Bu çekiciliği yaratan üç harfin varlığıdır. Bu canlıların kullandığı şifa büyüleri, insanları bir mıknatıs gibi gidene, gidene çeker. Bu işlem sonucunda, bir kişi ayrıldığında veya ayrılan kişiye geri döndüğünde büyünün etkisi otomatik olarak kaybolur. Edinilen büyü iptal edildikten hemen sonra koruyucu bir büyü yapılır ve bu büyüyü uzun süre kullanamazsınız. Bunun bir diğer adı da bir engeldir.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu