Genel

COVID-19 sırasında Bir Kış Düğünü Planlamak için 8 ipucu

Dışarıda sosyalleşme, sevdiklerinizi COVID-19’a yakalanmadan görmenin güvenli bir yoludur, ancak kışın bunu yapmak zordur.Gelinler, kış aylarında törenlerini yapmak isterlerse özellikle zor bir zorlukla karşı karşıya kalırlar.Bu kılavuz, COVID-19 sırasında bir kış düğünü planlamak için sekiz ipucunu açıklar, böylece hayalinizdeki düğünü planlarken herkesin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

1.Yerel Gereksinimler için Haftalık Kontrol

Yeni varyantlar ortaya çıktıkça, şehir ve eyalet hükümetleri büyük toplantılar için politikalarını gözden geçirecekler.Mekanınızın konumunu etkileyen gereksinimlerden haberdar olun.Düğününüzle ilgili en güncel bilgiler için şehrin web sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol edin.Herhangi bir değişiklik olursa, çok sayıda davetli kapalı bir araya gelmelerine izin verilir nasıl ve tören zamanlamak için ihtiyacınız olup olmadığını bileceksiniz.

2.Konuk Listenizi Azaltın

Düğünler genellikle büyük toplantılardır, ancak tanıdığınız herkesi davet etmek zorunda değilsiniz.Küçük bir konuk listesine sahip olmak, töreninizin etkin bir etkinlik olma olasılığını azaltır.Yakın çevrenizden kişileri listenize ekleyin ve iş arkadaşlarınız veya uzun süredir kayıp arkadaşlarınız gibi geçinemediğiniz kişileri davet etmekten kaçının.

3.Bir Ateş Çukuru Keşfedin

Konuklar dışarıda sıcak kalabilirlerse, düğününüzde biraz temiz hava alabilir ve virüse maruz kalma riskini azaltabilirler indoors.To herkesin güvenliğine yatırım yapın, kiralık ateş çukurlarını, veranda ısıtıcılarını veya ısıtma istasyonlarını karşılaştırın ve bunları mekanınızın etrafına yerleştirin.

“>

4.Öz Bakım Rutininizi Sürdürmeyi Unutmayın

Dünyanın durumu hakkında endişelenmek, insanların dikkatini, özellikle de bir düğün planlıyorlarsa, refahlarını teşvik eden alışkanlıklardan uzaklaştırabilir.Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı korumak için kendinize iyi bakın.

Nemlendirici losyonlar, vitamin rejimi ve egzersiz planı gibi günlük rutininize faydalı alışkanlıklar eklemeyi düşünün.Bu alışkanlıklara istediğiniz zaman başlayabilirsiniz, ancak düğününüzden birkaç ay ila bir yıl önce başlamak, koridorda yürümeden çok önce en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacaktır.

5.Tek Kullanımlık İçecek Takımı İsteyin

Düğünlerde konuklar dans pistinde eğlenmek için sık sık içkilerini bir kenara bırakırlar.Diğer insanlar aynı gözlüklerini alabilir ve istemeden paylaşabilir drinks.To bu sorundan kaçınarak, barmeninizden tek kullanımlık drinkware kullanmasını isteyin.Kişiselleştirilmiş kokteyllerinizi alacaksınız ve konuklar bardaklarını işaretleyicilerle etiketleyebilecekler.

6.Eşleşen Maskeleri kullanılabilir Hale getirin.

COVID-19, grup ortamlarında maske takan insanları çok daha zor enfekte eder.Tören ve resepsiyon sırasında konuklarınızın giymesi için uygun maskeleri hazırlayın.Eldivenler veya battaniyeler gibi diğer iyiliklerle renk koordine edilebilirler ve ayrıldıktan sonra misafirleriniz için yeniden kullanılabilir hediyeler olarak hizmet edebilirler.

“>

7.Test Merkezlerini Belirleme

Tüm bu önlemlere rağmen, misafirleriniz büyük bir etkinlik için toplanma konusunda gergin olabilir.Davetiyelerinize veya düğün tarihi hatırlatma kartlarınıza mekanınızın yakınındaki test merkezleri hakkında bilgi ekleyin.Herkes düğününüzün sabahı hızlı bir test yapabilir ve töreninize katılmadan önce hiç kimsenin olumlu sonuç almadığından emin olabilir.

8.Sanal Bağlantı Oluşturma

Konukları şahsen katılmaya davet etmenin yanı sıra, düğününüzü video konferans yazılımı veya canlı etkinlik web siteleri aracılığıyla yayınlamayı düşünün.Hastalık veya sert kış havası nedeniyle katılamayan herkes, kendilerini veya başkalarını tehlikeye atmadan özel gününüzün bir parçası olabilir.

COVID-19 Sırasında Kış Düğün Planlaması

Pandemi nedeniyle birçok geleneksel etkinlik daha da zorlaştı, ancak düğün planlaması imkansız olmak zorunda değil.COVID-19 sırasında herkesi güvende ve sağlıklı tutmak için bu sekiz düğün planlama ipucunu kullanın.Fiziksel sağlığınıza dikkat etmek, maskeler sağlamak ve hatta açık hava ısınma istasyonları kurmak, düğün gününüzde herkesin rahat hissetmesini sağlamak için sadece birkaç fikirdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu