Kadın

Cilt Bakım Rejiminizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyan Güzellik Teknolojisi Araçları

Güzellik teknolojisi, geçen yıl ya da öylesine hızla önde gelen bir trend haline geldi. Pandemi nedeniyle güzellik salonları ve kaplıcalar kapanmak zorunda kaldıklarında, kadınlar alıştıkları güzellik bakımlarına alternatif çözümler bulmaktan başka çareleri kalmamıştı.Tabii ki, güzellik endüstrisi hemen tepki gösterdi ve güzellik markaları evde güzellik teknolojisinin muazzam potansiyelini fark etti. Öte yandan tüketici, ne kadara mal olacağı, teknolojinin ne kadar kolay kullanılacağı ve istenen sonuçları üretip üretmeyeceği konusunda endişe duyuyor.

Bu yazıda, güzellik teknolojisi endüstrisinde ortaya çıkan gelişmelere bir göz atmak ve bu kilit sorulardan bazılarını sizin için cevaplamak istiyoruz. Ne de olsa, yakında Anneler Günü ve kendim bir anne olarak, bu yorgun gözleri gizlemeye, donuk cildi aydınlatmaya ve genel olarak ‘sadece bir anneden daha fazlasıymışsınız gibi görünmenizi ve hissetmenizi sağlamak için iyi bir cilt bakım setinin ne kadar önemli olduğunu biliyorum.cilt bakım rutininizi yükselten güzellik teknolojisi araçlarına daha derine inerken bize katılın.

Güzellik Teknolojisi Nedir?

İlk önce, güzellik teknolojisinin gerçekte ne olduğuna bir göz atalım is.In özetle, tam olarak adından da anlaşılacağı gibi… güzellik teknolojisi. Cilt bakımı, makyaj, saç bakımı veya kişisel bakım vb. Olsun, bir güzellik unsuru ile size yardımcı olan teknolojide olduğu gibi. bu bir sonraki seviye güzellik.

Güzellik çok kişisel bir şeydir.Güzelliğin bizim için ne anlama geldiğine dair hepimizin farklı fikirleri var ve hepimizin farklı güzellik gereksinimleri var. Özellikle cilt bakımı çok kişisel bir şeydir ve kendi kişisel deneyimlerimden, cildime uygun ürünleri bulmaya çalışırken ne kadar deneme yanılma olabileceğini biliyorum, bu da çok pahalıya mal olabilir.

Bu günlerde öz bakım ve güzellik rejimleri kremlerden, losyonlardan ve takviyelerden daha fazlasıdır.Teknolojik gelişmeler nedeniyle, artık tüm güzellik deneyimimizi kişiselleştirmek için yüksek teknoloji ürünü gadget’ları kullanabiliriz, ki bu çok heyecan verici. Bu şaşırtıcı yeniliklerden bazılarına bir göz atın:

  • Kişiselleştirilmiş Yüz Bakımları-FOREO Sweden tarafından Luna 3, kullanıcının bir uygulama ve bir T-Sonic yüz temizleme fırçası ve sıkılaştırıcı masaj aleti kullanarak cilt bakımını kişiselleştirmesini sağlayan bir güzellik teknolojisi aracıdır.Bu 2-aynı zamanda ince çizgi ve yaşlanmanın diğer belirtileri azaltırken 1 aygıt yüzünü temizler içinde. FOREO uygulaması, yüz masajı tekniklerine ve rehberli bir temizlik rutinine erişmenizi sağlayarak, parmaklarınızın ucunda bir profesyonelin becerilerine sahip olduğunuzu hissetmenizi sağlar.
  • Sanal Makyaj Seansları-Visage Technologies, güzellik teknolojilerini 99 yüz noktasını gerçek zamanlı olarak izleyen hassas bir yüz izleme teknolojisi olan Facetrack’i içerecek şekilde geliştirdi time.As sonuç olarak, makyaj uygulamak için neredeyse ayna benzeri gerçekçi bir AR güzellik deneyimi yaratılır.
  • Evde Dudak Rengi Yaratıcısı-ysl’nin ‘Rouge Sur Measure’ bir ruj oyun değiştiricidir.Kullanıcı, 4000’e kadar farklı ruj tonu oluşturmak ve bunları bir elbise gibi sahip oldukları bir şeyle eşleştirmek veya cilt tonlarını tamamlamak için kullanabilir.
  • Kripto Güzellik Markaları, kızların da oyuncu olduğunu fark etti ve bu nedenle sanal oyun dünyasına güzellik kazandırdı.Givenchy Beauty ve Clinique artık metaverse’deki güzellik münhasırları karşılığında kripto ödülleri sunuyor. Buna ek olarak, Nars ve Dior Beauty, AR destekli özel denemeler sunmak için Güney Koreli metaverse Zepeto ile işbirliği yaptı.
  • Pantone Cilt Tonu-Pantone, dünya çapında marka kimliği, trend tahmini, renk psikolojisi ve ürün renk danışmanlığı için bir renk standardı olarak kullanılan renk eşleştirme sistemi ile tanınır.Ancak işler daha da ilginçleşti çünkü şu anda hizmetleri ve deneyimleri doğru bir şekilde eşleştirmek için 110’dan fazla benzersiz cilt tonu rengiyle programlanmış teknolojiyi içeren Pantone Cilt Tonu Kılavuzunu sunuyorlar. Bir daha asla yanlış temeli satın almayacaksınız!

Güzellik teknolojisindeki bu eğilimler güzellik endüstrisinin sınırlarını zorluyor.Ama bunun için tek bir yol var ve bu yukarı doğru. Bu güzelliğin geleceği ve bundan sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Cilt Bakımına Yatırım Yapmak

Tamam, bu yeniliklerin hepsi iyi ve güzel, ama maliyet hakkında konuşalım.Bu kadar etkileyici ürün ve teknoloji pahalı olmalı, değil mi?

Evet ve hayır, çünkü bunu daha büyük bir şekilde düşünmeliyiz. picture.As bir örnek, daha önce bahsettiğim Luna 3’ü düşünün. Bu cilt bakım cihazı sizi 130 sterlin civarında geri getirecek. Çok pahalı değil, ama muhtemelen normalde ev kullanımı için bir güzellik cihazına harcamayı düşündüğünüzden daha fazla. Ama mesele şu ki, bu uzun vadeli faydaları olan tek seferlik bir yatırım. Bu cihazı her kullandığınızda kullanım başına maliyetini düşürdüğünüzün farkındasınız, değil mi? Bunu, salgından önce yerel güzellik salonunuzda almış olabileceğiniz tedavilerle karşılaştırın. 30 Dakikalık bir yüz bakımı kolayca £ 30 – £ 40 civarına mal olur. Ayda bir kez giderseniz, size yılda 360 ila 480 sterline mal olur. Burada anlatmaya çalıştığım şey görüyor musun?

Luna gibi temel bir cilt bakım cihazı, ciltteki safsızlıkların %99,5’ini kaldıracak ve düzenli kullanımla yaşlanma belirtilerini azaltabilir, siyah noktaları temizleyebilir, cildi sıkılaştırabilir, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltabilir ve cildin doğal parlaklığını geri kazanabilir. Bu harika bir parıltı ve hepsi birkaç aylık profesyonel güzellik bakımı için ödeyeceğiniz bedelin bedeli.Hesaplamaları sen yap!

Cildiniz çok fazla dikkat gerektirir ve bu yüzden yatırım yapmaya değer in.It iyi davranırsan seni ödüllendirir, ama önce ödevini yapmalısın. Bir güzellik kliniğinin performansını taklit eden veya daha da iyisi olan araçlar, cildiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımdır ve sonuçlar kendileri için konuşacaktır.

Anneme Biraz Öz Bakım Vermenin Zamanı Geldi.

Peki, tüm bunlar Anneler Günü ile nasıl bağlantılı o zaman? Statista’dan gelen verilere göre, Anneler Günü hediyeleri için perakende harcamalarımız salgın sonrası arttı. Annelerimizi göremediğimizde özledik ve şimdi sanki bunu telafi etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.Ama her şeye sahip görünen anneye ne alacaksın?

Kendim bir anne olarak, yıllar boyunca çeşitli hediyelerim oldu. El yapımı nesneler (çok küçükken sevimli ama her zaman bin sonuna kadar kabul, onlar karşısında gerçekten istediğim bazı güzel eşleşen modern olanları olduğunda (şimdi onlarla dolu bir dolap var) yazısı dünyanın en iyi annesi’ ile‘, ve tabii ki (güzel verilmiş) çiçek salkımı ve salkım kupalar izin), ama her zaman ölür bir hediye ile sorun yaşadım.Şahsen, en iyi hediyenin şımartılmayı biraz huzur ve sessizlikle birleştiren bir hediye olduğuna inanıyorum. Beni yanlış anlamayın, çok küçük olmayan canlarımı seviyorum, ama dürüst olmak gerekirse … İstediğim zaman, istediğim zaman, atıştırmalıklar/Wi-Fi kodları/asansörler için taciz edilmeden yapmak için biraz yalnız kalmak isteyebileceğim en iyi hediye.

Bence biz annelerin kendimizi biraz gevşetmesinin sadece Anneler Günü olmaması gerektiğini belirtmek önemlidir. Çoğu zaman kendimizi yığının dibine koyarız, ihtiyaçlarımız öncelikler listesinden aşağıya iner, yanmış hissettiğimiz noktaya, her zaman olduğu gibi yorgun, stresli ve bıkmış hissederiz. Bizim deri görünümlü ve çok korkunç bir duygu olduğunu hiç de şaşırtıcı değil. Anneler Günü için bir güzellik teknolojisi gadget’ı hediye etmek, bir anneye sadece o gün değil, uzun vadede de her zaman onlara baktığımızı göstermenin bir yoludur.

Motherly’nin Annelik Durumu anketine göre, Amerikalı annelerin %93’ü bir şekilde yanmış hissettiklerini söylüyor. Ve gerçekten şaşılacak bir şey değil. Anne olduğunuzda, çocuk sahibi olmadan önceki kadını unutmak kolay olabilir. Ve elbette dünya için bir şeyleri değiştirmeyecek olsanız da, daha önce hala o kadın olduğunuz gerçeğini kabul etmek ve gözden kaçırmamak da önemlidir.Evet, birden fazla rol oynamalısınız – anne, eş, meslektaş, kız, arkadaş, organizatör, temizlikçi, aşçı vb. – Ama siz bir kişi olarak hala çok varsınız ve dikkatinizi gerektiriyor. Her zaman önce kendi oksijen maskeni takman gerektiğini söylemeyi seviyorum.Önce kendine bakmadıkça başkasına bakmayı bekleyemeyeceğini. Kendine bakmanın bir parçası da vücuduna hak ettiği saygıyı ve özeni göstermektir… her gün!

Güzellik teknolojisi, tüm teknolojiler gibi, her geçen yıl daha hızlı ve daha hızlı gelişiyor.Akıl bundan sonra ne olacağını şaşırtıyor, ancak her yeni yeniliğin bize büyük fayda sağlayacağını, güzellik rejimlerimizi her zamankinden daha basit, daha ucuz, daha hızlı ve en önemlisi daha etkili hale getireceğini güvenle söyleyebiliriz.

* FOREO İsveç ile işbirliği içinde yazılmış makale.Bütün görüşler ve sözler benimdir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu