Genel

Bekarlığa Veda Partisi Mi Planlıyorsunuz? İşte Denemek İçin Bazı Eğlenceli Aktiviteler

Bekarlığa veda partileri, bir arkadaşınızın veya sevdiklerinizin yaklaşan düğünlerini kutlamak için harika bir yoldur.Genellikle heyecan ve eğlencenin yanı sıra birkaç arsız aktivite ile doludurlar! Bekarlığa veda partisi planlamanıza biraz baharat eklemek için bazı fikirler arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! Bu blog yazısında, herkesi partiye dahil edecek bazı eğlenceli etkinlikleri tartışacağız spirit.So en yakın kız arkadaşlarını topla ve unutulmaz bir akşam için hazırlan!

Doğruluk mu Cesaret Mi

Doğruluk mu cesaret mi her zaman klasik bir parti oyunudur. Herkesin konuşmasını ve gülmesini sağlamak için harika bir yoldur ve herhangi bir gruba uyacak şekilde uyarlanabilir.Kurallar basittir: her kişi sırayla bir doğruluk sorusuna cevap verir veya bir cesaret tamamlar. Gerçek sorular utanç verici çocukluk hikayelerinden gelecekteki gelin hakkındaki kişisel bilgileri açığa çıkarmaya kadar değişebilir. Cüretler, aptalca bir şarkı söylemek gibi zararsız eğlencelerden, caddede çizgi çekmek gibi daha cesur görevlere kadar değişebilir. Bir bekarlığa veda partisi için, gelecekteki geline çirkin bir şey yapması için meydan okuyabilir ya da tüm grubun tamamlaması için bazı arsız cesaretler geliştirebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Çöpçü Avı

Bekarlığa veda partisi çöpçü avı, herkesi dışarı çıkarmanın, yerel bölgeyi keşfetmenin (veya kutladığınız her yerde) harika bir yoludur.Bu oyun istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilir-gruba bulunacak öğelerin bir listesini verebilir veya onları listedeki bir sonraki öğeye götürecek ipuçlarını verebilirsiniz. Görüldüğü gibi www.gelballundercover.com.au herhangi bir oyuna biraz baharat ekleyebilirsiniz.Gruplara ayırabilir ve her gruba bulunacak veya fotoğraflanacak öğelerin bir listesini atayabilirsiniz. Çöpçü avını ilk bitiren takım kazanır! Daha ilginç kaybeden takımda kaybetmek heybetli ya gelin cesur tarafından çok can sıkıcı bir şey yapmak için yapmak–olabilir.

Bay ve Bayan Sınavı

Bu, gelecekteki gelinin gelecekteki kocasını ne kadar iyi tanıdığını test eden eğlenceli bir oyundur.Kendi sorularınızı oluşturabilir veya Mr & Mrs sorularının bir listesini çevrimiçi olarak arayabilirsiniz. Oyunu kazanmak için, gelecekteki gelinin her soruyu doğru cevaplaması gerekir. Daha zor hale getirmek için, ona her soruyu cevaplaması için bir zaman sınırı verebilir veya kazanmak için doğru cevaplaması gereken bir dizi soru belirleyebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Gelinlik

Bu herkesin dikiş atacağı eğlenceli bir etkinlik!Her kişi, yalnızca sizin tarafınızdan sağlanan malzemeleri kullanarak tuvalet kağıdından bir gelinlik yapmalıdır. Türünün tek örneği elbiseler yapmak için farklı renk ve desenlerde tuvalet kağıdı deneyin. Gelecekteki gelin en sevdiği elbiseyi seçmeli ve onu yaratan kişi bir ödül alır. Gelecekteki gelin daha sonra yaratılışını herkesin önünde modellemelidir. Bu etkinlik herkesi yaratıcı kılmak için harika ve bazı komik fotoğraflarla sonuçlanacağı kesin!

Bekarlığa Veda Partisi Cesaret Ediyor

Bu, herhangi bir boyut grubuyla oynanabilen eğlenceli bir oyundur. Cesaret listesi yazmak ve bir kavanoz ya da kase içine koymak gerekir.Gelecekteki gelin daha sonra kavanozdan bir cesaret seçmeli ve tamamlamalıdır. Cüretler, şarkı söylemek gibi zararsız eğlencelerden, sokakta çizgi çekmek gibi daha cesur görevlere kadar değişebilir. Bir bekarlığa veda partisi için, gelecekteki geline çirkin bir şey yapmaya cesaret edebilirsin ya da tüm grubun tamamlaması için arsız cesaretler oluşturabilirsin. Bunun için kutunun dışında düşünün ve onunla biraz eğlenin!

Tercih Eder Misin

Bu herkesin konuşmasını sağlamak için harika bir oyun.Tercih edeceğiniz soruların bir listesini oluşturmanız gerekecek ve grubun hangi seçeneği tercih edeceğini seçmesi gerekecektir. Sorular kaygısız ve aptaldan ciddi ve ciddiye kadar değişebilir. Birbirini iyi tanımayan bir grup insanla oynuyorsanız bu buzu kırmanın harika bir yoludur. Gruptaki herkesi tanıyor olsanız bile, herkesin konuşmasını ve gülmesini sağlamanın eğlenceli bir yolu.

Hiç yapmadım

Bu, herkesin konuşmasını sağlayacak klasik bir parti oyunudur.Kurallar basit: her insan sırayla daha önce hiç yapmadığı bir şeyi söylüyor. Örneğin “” Hiç paraşütle atlamadım.” Gruptaki herhangi biri söylediğin şeyi yaptıysa, bir içki içmeli (ya da kararlaştırılan ceza ne ise onu yapmalıdır).Bu oyun yeni insanlarla tanışmak için harika bir yoldur ve şüphesiz bazı utanç verici hikayelerle sonuçlanacaktır!

Veda partileri çok eğlenceli ve daha keyifli yapmak için pek çok aktivite vardır.Bir sonraki bekarlığa veda partinizi renklendirmek için bu oyunlardan ve etkinliklerden bazılarını deneyin! Şerefe!İlgili Makaleler

Başa dön tuşu