Kadın

Bedensel Yaralanma Avukatına Sorulması Gereken Sorular-Sağlıklı Yaşam Sanatı

Kişisel yaralanma kurbanı olmak ya da olan birini tanımak düşündüğünüzden daha yaygındır. Amerika Birleşik Devletleri’nde otuz bir milyon insan her yıl kişisel yaralanmalara maruz kalmaktadır.Bu, kayma ve düşme kazaları, araba kazaları, köpek ısırıkları, iş kazaları, tıbbi malpraktis veya ürün kusurları sonucu kişisel yaralanmalara maruz kalan çok sayıda insandır. Kişisel yaralanma, buna göre ele alınması gereken ciddi bir konudur. Kişisel bir yaralanmaya maruz kaldığınızda, kazanızın neden olduğu kayıpları telafi etmek için gerekli yasal adımları atmanız kritik önem taşır.

Bir kişisel yaralanma avukatı aramak, özellikle avukatların farklı uzmanlıklara sahip olması nedeniyle sizin açınızdan çaba gerektirecektir. Ceza avukatları ve vergi avukatları var, bunlardan birkaçı, bu nedenle kişisel yaralanma davanızla ilgili yasal temsilciliği işe almak istediğinizde doğru soruları sormanız çok önemlidir.Neyse ki, ihtiyacınız olan bilgileri edinmenize yardımcı olacak bir soru listesi hazırladık.

1) Ücretleriniz Nedir?

Bu tür davalar için avukatınız sizden peşin para almayacaktır.Bunun yerine, sizin durumunuzda verilen paranın bir yüzdesini alacaklar. Sonuç olarak, avukatınıza size borçlu olan paranın yüzde kaçının alacağını sormanız çok önemlidir. Ayrıca, ödemenizden aldığınız paradan aldıkları kesintiye ek olarak ek ücret alınmadığından emin olun. Bu şekilde, bu ek ücretleri ödeyene kadar kişisel yaralanma avukatına her ay belirli bir miktar para ödeme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

2) Kişisel Yaralanma Davam Hakkında Beni Nasıl Bilgilendireceksiniz?

Kişisel yaralanma davanızda aktif bir rolünüz olacak.Belgeleri toplayıp göndermeniz, ifade vermeniz (davanız mahkemeye giderse) ve belgeleri imzalamanız gerekebilir. Ama sonunda, kendi başınıza halledemediğiniz süreçlerde size yardımcı olması için bir avukat tuttunuz. Sonuç olarak, avukatınıza sizinle nasıl ve ne sıklıkta iletişim kuracaklarını sormalısınız.

3) Kişisel Yaralanma Vakalarınızdan Kaç Tanesi Başarılı Oldu?

Çoğu durumda, bir yerleşim genellikle bir yere ayak basmak zorunda kalmadan önce gerçekleşir. courtroom.As sonuç olarak, çoğu durumda, bir yargıç ve jüri davanızda ne olacağına karar veremez. Bununla birlikte, davanız mahkemeye giderse, avukatınızın müşterileri için olumlu bir sonuç elde etmede ne kadar başarılı olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Sonuçta, avukatınızın sizin adınıza alabileceği azami tazminat miktarına hakkınız vardır.

4) Eski Bir Kişisel Yaralanma Davası Müşterisiyle Konuşabilir Miyim?

Yalnızca tanıtım materyallerine veya kişisel yaralanma avukatının web sitesine güvenmek yapılacak en iyi şey değildir. Ağızdan ağıza konuşmak ve eski bir müşteriden haber almak avukatınızın kimlik bilgilerini belirlemenize yardımcı olabilir.Nitelikli, deneyimli ve kanıtlanmış bir sicili olan birini seçtiğinize dair size güvence verebilirler.

Bedensel yaralanma vakası olan herkes en iyi sonucu almak ister. Bronx Kişisel Yaralanma Avukatı Jessie Minc, davanızda olumlu bir sonuç almak istiyorsanız bir avukat seçmeden önce yukarıda listelenen soruları sormanızı önerir.

* işbirlikçi yazı


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu