Genel

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar


Medyumluk konusunda gerçek ve sahtenin ayrılması elzem. Feyk medyumlar hem kişilere zarar verebilecekleri benzer biçimde, aynı zamanda çalışmaları yapamayarak, maddi ve tinsel açıdan insanları zor duruma düşüreceklerdir. Bu biçim sorunlarla karşılaşmamak ve özellikle vaktinizi ve paranızı kaptırmamak için, gerçek ve dolandırıcı medyumları ayırmayı bilmeniz gerekir.

Gerçek ve dolandırıcı medyumları ayıran net çizgiler bulunmamakta. Bunun en büyük sebebi, dolandırıcı medyumların bu işi direk olarak meslek haline getirmesi, insanların aklına hayaline gelmeyecek farklı yöntemler kullanarak kamufle olması ve buna benzer pek çok farklı yöntemi uygulayarak, kendilerini gerçek bilici hocaymış gibi tanıtmalarıdır. Dolandırıcılar bu kadar profesyonelken, gerçek kahin hocaların asla tanıtıma ihtiyaç duymaması veya tercih etmemesi nedeniyle geri planda kalması, sahtekarların ön plana çıkmasına niçin olmaktadır. Aşk büyüsü yapan hocalar ise genelde daha azdır.

Sahtekarlar bu kadar yoğun şekilde kendilerini gösterirken, gerçek kahin hoca arayışında olan kişilerin bu insanlara karşı nasıl hareket edebileceklerini bilmesi çok önemlidir. Sahte ve gerçeği ayırabilecek bazı ipuçları bulunmakta.

Sahtekar medyumu fark etmek için, öncelikle kendisine eğitimini sormalısınız. Her gerçek bilici, bir halde eğitim almış ve kendini belli alanda geliştirmiştir. Hatta bazı kahin hocalar, Mısır benzer biçimde ülkelerde uzun yıllar süresince bilimsel eğitimlere tabi olmuştur. Sahtekar medyumlar bu mevzuda herhangi bir şey yapamayacakları benzer biçimde, eğitimlerini de ispatlayamayacaktır.

Medyumların düzmece olup olmadığını anlamanın net yolu bulunmuyor olsa da, manevi dünyada her şeyin yine manevi esaslara bağlı kalarak çözülebileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Eğer bir medyum hocanın gerçek olduğuna inanmıyorsanız, içinizdeki his aksini söylüyorsa o vakit o kişiyle çalışmamanız tavsiye edilmekte. Bu tarz şeylerin yanı sıra, öteki insanların tecrübeleri de kahin hocaların ne kadar gerçekliği konusunda fikir verebilir. Bu yüzden, kendi iç sesinize güvenirken, hislerinizi diğer insanların tecrübeleriyle doğrulamanız gerekiyor. Medyum ali gürses ise tecrübeye gerek kalmadan en iyisidir.

Hepimiz de daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak bu tecrübeleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya yaparak platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda hakaret içerikli kelimeler kullanmamaya özen gösterin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu