Genel

Aradığınız Tüm Kullan Atların Merkezi: Zirve Kullanat


Cips kutusu modellerimiz tüm restoran sahipleri ile paket servisi yapan firmaların en çok ihtiyaç duydukları ürünler arasındadır. Pizza, hamburger ya da dürüm gibi ürünlerin yanına gönderilen patates kızartması ve soğan halkası gibi yan ürünler için olmazsa olmazlar arasındadır.

Kaliteli üretimlerin yapıldığı kutular içerisine koyulan ürünlerin dağılmasına engel olurken daha uzun süre sıcak kalmalarına yardımcı olur. Online alışverişlerden gel al paketlere kadar birçok alanda ihtiyaç duyulan bir ürün olmasından dolayı en kaliteli üretimlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Aradığınız Tüm Ürünlerin Tek Adresi

Baskılı Kraft çanta hem doğa kirliliklerinin önüne geçerken hem de sağlık açısından birçok rahatlığı beraberinde sunuyor. İsteyenler tekli alımlarını yapabilirken isteyenler toplu alımlarını da yapabilirler. Giyim alanlarından gıda sektörüne, manavdan markete kadar birçok alanda çevre dostu olan bu ürünler özel tasarımlarımız ile öne çıkmaktadır.

Koliler ile toplu sipariş verilmesi daha uygun fiyatlarla satın alım olanaklarını beraberinde sunarken isteyenler için birçok farklı renk ve modelimiz yer almaktadır. Baskısız tek renk olan seçeneklerin yanı sıra daha çok kurumsallaştırmak isteyenler için firmalara ait logoların basımlarını da yaparak daha özel bir hizmet sunuyoruz.

Kurumsallaştırma hizmetlerimizin yanı sıra kaliteli bir üretimi öncelik olarak benimsediğimiz için güvenilir ve karlı alışverişleri tüm müşterilerimizi rahatlıkla alabilirler.

Karton Bardak Viyolü

Karton bardak taşıyıcısı özellikle paket servislerinden gel al hizmeti olan firmaların en çok ihtiyaç duydukları ürünlerden bir tanesi olur. Bu sayede müşteriler bardaklarını daha rahat bir şekilde taşıyabilirken tek kullanımlık olması firmaların rahatlıkla ürün temin edebilmelerine olanak sunar.

Siparişler sırasında iki ya da daha fazla ürün isteyen müşterilerin paketleri dağılmasın diye ihtiyaç konumunda olan bu ürünler en uygun fiyatlar ile firmamız tarafından en kaliteli halleri ile üretilmektedir.

İstenen tüm ürünler firmamız tarafından son teknolojiden yardım alınarak kaliteli bir şekilde üretilirken en uygun fiyatlar ile satışa çıkmaktadır. Dileyen bizleri arayarak ürünlerin fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve sipariş kaydını oluşturabilir.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu