Genel

Acil Durum Eylem Planları İçin Güvenilir Adres


Acil durum eylem planı gibi birçok şey her iş yerinde bilinmesi ve uygulanması gereken süreçlerden bir tanesidir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki ile beraber Füzyon OSGB mesleki risklerin en iyi şekilde engellenmesi için çalışmalar yapmak için buradayız. Sunduğumuz hizmetlerimiz genel olarak incelenecek olduğu zaman;
[list=1]

 • Mesleki risklerin neler olduğunu belirleyerek bu alanda önlerine geçmek için çalışmalar yapmak
 • İş yerlerinde çalışmalarına devam eden kişilere gerekli sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulması gibi birçok çalışma ile ön planda olmaktayız.

  İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri konusunda firmamızda yer alan herkes için kaliteli hizmet sunma anlayışını öne çıkarmaktayız. A, B ve C sınıfı uzmanlar ile çalışmalarımıza devam ederken tüm personellerimiz gerekli alanlarda en iyi hizmetleri sunabilmek için tecrübeli isimlerdir. Bir yerinde iş güvenliği tam olmazsa olmazlar arasındadır. Hem işçilerin hem de iş verenlerin olası risklere karşı korunabilmesi içi gerekli önlemlerin alınması şart durumlar arasındadır.

  Biz Kimiz?

  İş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı gibi birçok hizmetle bizleri tercih edenlerin yanlarında yer alıyoruz. Hangi sektörde olursa olsun iş sağlığı ve güvenliği için gerekli durumların farkında bir firma olarak çalışmaları sunduğumuz için en ufak sorun yaşamanıza izin vermeyiz.  Bizleri tercih eden herkes için sunduğumuz genel hizmet ve çözümlerimiz incelenecek olduğu zaman;
  [list=1]

 • İş yeri hekimliği
 • Risk analizi
 • İş güvenliği uzmanı
 • İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri
 • Patlamadan korunma dökümanları gibi bir alanda olması gereken her şeyi sunuyoruz. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamaz.

  Her firmamın ve her sektörün gerektirdiklerinin farkında bir adres oluyoruz. Bu sayede herkes rahat bir şekilde yer alabilmektedir. Dilediğiniz zaman iş yerleriniz için en iyi hizmetleri bizlerden alabilmek için iletişime geçebilirsiniz. Her zaman en iyi ve kaliteli hizmetleri sunma anlayışı ile ilerlerken müşterilerin isteklerine uygun devam etmek için varız. Bir yandan da en iyi hizmetleri sunarken en uygun fiyat anlayışı ile devam ediyoruz.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Göz Atın
  Kapalı
  Başa dön tuşu